PROMOCJA width=

Promocja przyciemniania szyb WIOSNA / LATO 2024

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej promocji przyciemniania szyb? Zadzwoń do nas i zapytaj.

tel 604-583-035

Piecowe przyciemnianie szyb

Firma CAR-SOLAR pragnie Państwa zainteresować również inną technologią przyciemniania szyb samochodowych, mianowicie „przyciemnianiu piecowym” polegającym na metalizacji szkła tlenkami tytanu.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która proponuje tego typu usługi. Fakt nie jesteśmy jedyni, ale z całą pewnością posiadamy największe doświadczenie w tej dziedzinie.

Czym różni się piecowe przyciemnianie szyb od foliowego?

Przede wszystkim technologią. Foliowe przyciemnianie szyb polega na odpowiednim nałożeniu błony folii na szyby. To rozwiązanie jest na pewno szybsze w wykonaniu, ale niestety także mniej trwałe.
Piecowe przyciemnianie szyb polega na nałożeniu określonej warstwy tlenków tytanu oraz wygrzaniu szyby w odpowiedniej temperaturze i przez określony czas w piecu technologicznym.

Proces technologiczny.

Ponieważ proces ten jest bardziej złożony, wymaga on demontażu szyb. Następnie przystępujemy do procesu przyciemniania.
Stopień zaciemnienia zależy od ilości tytanu umieszczonego na cm2 szyby w mikronach. Minimalna wartość to 100 mikronów na cm 2 szyby, natomiast maksymalna to 500 mikronów na cm 2 szyby. Wartości te można stopniować każdorazowo o 50 mikronów, co daje nam możliwość uzyskania różnych odcieni grafitu w zależności od upodobań klienta, ale i także fabrycznego koloru szyb.

Jak długo to trwa?

Czas trwania takiej usługi w naszej firmie to okres około 10-12 godzin (szyby zdemontowane, dostarczone przez klienta lub firmę kurierską). Na wykonanie usługi należy wcześniej umówić się telefonicznie.

Ile to kosztuje?

Koszt przyciemnienia szyb w samochodach osobowych to wydatek 1500 - 2500 zł. W zamian gwarantujemy 100% satysfakcji, całkowitą bezproblemowość użytkowania, niepowtarzalny wygląd Państwa samochodu z efektem refleksu (metoda FOTOCHROM, lub barwienie szkła).

Jak umówić się na przyciemnienie szyb w Państwa samochodzie?

Najlepiej zadzwonić pod numer 604-583-035 (Kraków - pełne usługa), 604-583-035 (Bielsko-Biała - szyby zdemontowane), lub wysłać maila na adres carsolar@o2.pl w tytule wpisując „PIECOWE PRZYCIEMNIENIE”