PROMOCJA width=

Promocja przyciemniania szyb WIOSNA / LATO 2024

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej promocji przyciemniania szyb? Zadzwoń do nas i zapytaj.

tel 604-583-035

Piecowe przyciemnianie szyb
- proces technologiczny

Opis procesu

Piecowe przyciemnianie szyb to jedna z fabrycznych metod zmiany kolorystyki szyb i stopnia ich przyciemnienia.
Do tej pory metoda ta była jednak zarezerwowana dla samochodów wysokiej klasy. Ze względu na koszty nie każdy mógł pozwolić sobie na to, żeby mieć w ten sposób przyciemnione szyby w swoim samochodzie.
Obecnie usługa ta stała się bardziej dostępna, a metoda opracowana przez naszą firmę sprawia, że każdy może sobie pozwolić na ten luksus.

Odwracalność piecowego przyciemnienia szyb

Proces przyciemnienia szkła w piecu próżniowym jest procesem całkowicie odwracalnym.
W razie zmiany upodobań użytkownika czy też powstałej konieczności (np. wybicie jednej z szyb) – możemy wykonać usługę usunięcia metalicznej powłoki przyciemniającej, czym doprowadzamy szyby do stanu pierwotnego – przed przyciemnieniem.

Jesteśmy prekursorami.

W piecowym przyciemnianiu szyb jesteśmy prekursorem na rynku polskim. Z firm istniejących na rynku posiadamy największe doświadczenie w tej dziedzinie.

Certyfikaty i atesty

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki którym nasze wyroby są w pełni legalne.

Proces technologiczny

Piecowe przyciemnianie szyb polega na pokrywaniu szkła związkami tytanu, chromu, niklu i innych metali w piecu technologicznym.
Poprzez nakładanie na szybę warstwy tlenków metali o różnej grubości można płynnie regulować stopień jej przyciemnienia, uzyskując szeroką gamę odcieni grafitu (szarości) w zależności od upodobań i oczekiwań klienta, ale również fabrycznego koloru szyb w jego samochodzie.
W procesie technologicznym nie występuje konieczność stosowania dodatkowych substancji typu kleje, które mogłyby powodować pogorszenie widoczności.

Zakres prac

Celem wykonania przyciemnienia szyb metodą piecową należy wykonać:

Czas trwania przyciemniania piecowego

Aby usługa była jak najwyższej jakości wymaga ona czasu. Jednym z jej szczególnie istotnych elementów jest odpowiednie przygotowanie powierzchni szyby do nanoszenia warstwy tlenków metali. Szczególnej uwagi wymagają starsze samochody.

W zależności od wybranej metody: